دنیای قهرمانان

اطلاعات انواع قهرمان های کارتونی-فیلمی

دنیای قهرمانان

اطلاعات انواع قهرمان های کارتونی-فیلمی

superman

پنجشنبه, ۱۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۲:۳۴ ب.ظ

باسلام.امروز میخوام در مورد سوپرمن،سوپرگرل و سوپربوی صحبت کنم.

توجه:چون من دسترسی به کتب مصور ندارم به دلایلی اطلاعاتی که میزارم از کارتونها و فیلمها میباشد.

Superfamily

Superman

نام اصلی:کال-ال(در کریپتون)کلارک کنت

تونایی و قدرتها:پرواز،زور زیاد،سرعت بالا،جهش(پرش)بلند،دید تلسکوپ مانند،دید گرمایی،دید ایکس-ری،چشمان لیزری

محل تولد:کریپتون محل فعلی:متروپلیس والدین:جور-ال(پدر) و لارا(مادر)

نقاط ضعف:ضعف بسیار در مقابل جادو و طلسم و حساسیت بسیار در مقابل وردهای اسرار آمیز، کریپتونایت (کریستالهایی سبز رنگ باقیمانده از سیاره نابود شده کریپتون)، اشعه خورشید قرمز

دشمنان:لکس لوثر_بیزارو_دارک ساید_برینیاک_دومزدیdoomsdayبیوگرافی و داستان زندگی:

"سوپرمن" از آخرین نسل مردم در حال مرگ "سیاره کریپتون" است. نام کریپتونی او "کال- ال" می باشد. پدرش "جور- ال" دانشمند بزرگی بود و علایم هشدار دهنده‌ای را مشاهده کرد که نشان می‌داد سرنوشت سیاره آنها ویرانی است. انجمنی نتیجه کشفیات او را شنید. اما به آن اهمیتی نداد. به همین علت او با ایمان به این که خانواده‌اش در خطر است شروع به ساختن موشکی کرد که او، همسرش "لارا" و پسرش را از کریپتون دور کند. اما خیلی دیر شده بود. چرا که او تنها یک مدل کوچک از موشک ساخته بود. موقعی که مصیبت فرود آمد، لارا تصمیم گرفت تا کنار همسرش بماند تا به فرزندشان فرصت بهتری برای زنده ماندن بدهند. آنها بچه شان را درون موشک گذاشتند و او را به سمت زمین روانه کردند. او روی زمین فرود آمد و "جان" و "مارتا کنت" در نزدیکی شهر "اسمالویل- Smallville" او را پیدا کردند.
هنگامی که کال- ال جوان که به وسیله والدین زمینی اش "کلارک" نامیده می‌شد بزرگ شد، نیروهای جالبش را در سرعت، قدرت و آسیب ناپذیری و در نهایت پرواز کشف کرد. در اسمال‌ویل و با خانواده کنت بود که کلارک بسیاری از درس‌های زندگی‌اش را آموخت. بعد از این که فارغ التحصیل شد، به دانشگاه متروپولیس رفت و در روزنامه نگاری متخصص شد. در نهایت در نشریه "دیلی پلنت- Daily Planet" به عنوان گزارشگر استخدام شد.
سوپرمن در میان مردم "متروپلیس- Metro Police" شخصیت یک خبرنگار را به خودر می‌گرفت. یک عینک طبی هم به چشم می‌گذاشت، تا شناخته نشود. او می‌توانست، در یک چشم به هم زدن، تغییر لباس دهد. او قادر بود به سادگی بالای ساختمان‌های بلند رفته و از روی آن‌ها بپرد. می‌توانست ساختمان‌های محکم را درهم بکوبد، با چشمش فولاد را بشکافد، و با یک اشاره قطاری با سرعت زیاد را از حرکت باز دارد.
در همین نشریه بود که کلارک برای اولین بار جامه سوپرمن را به تن کرد و همچنین با همکار گزارشگرش "لوییس لین" دیدار کرد و دچار رابطه عاشقانه با او شد.
یکی از تاریک‌ترین دوره‌های زندگی سوپرمن موقعی بود که با فرد شرور غیر قابل توقفی به نام “Doomsday” روبرو شد. نبرد روزها به طول انجامید. اما موقعی که گردوغبار فرو نشست، هم قهرمان و هم فرد شرور کشته شده بودند. سوپرمن مرده بود.
بعدها مشخص شد که سوپرمن کشته نشده و دوباره بدون قدرت‌هایش ظاهر گشت. او در نهایت آنها را دوباره به دست آورده و به لوییس که بعداً با وی ازدواج کرد پیوست.


Superboy

نام اصلی:کانر کنت
نام های مستعار:The Weapon(اسلحه)__Project Kr (پروژه کی آر«کریپتون»)Dean Danger دین دینجر


قدرت ها و توانایی ها:پرش های بلند،نیرو و زور زیاد،شنوایی قوی،دید گرمایی،اسیب ناپذیری(چون نیمی از دی-ان-ای او از انسان از تمامی قدرت های سوپرمن را ندارد و با برچسب هایی به نام شیلد که لکس لوثر به او داده بود دی-ان-ای انسانی اورا غیرفعال میکرد که باعث میشد تمام قدرتهای کریپتونی را داشته باشد اما عارضه جانبی ان بیش از حد خشمگین کردن او بود.

زندگینامه:

بیشتر ویژگی های فیزیکی سوپرمن را دارد ، به طور معمول اخم در چهره اش است و کمتر دیده می شود که بخندد.او هیچ تمایلی به آموزش نشان نمی دهد و خود را سلاح قدرت مندی می داند که می تواند در همه ی مبارزه ها برنده باشد.سوپربوی از میمون ها متنفر است ، به طوری که در هر قسمتی که میمون یا گوریلی می بیند این را اعلام می کند.

او 16 هفته ی اول زندگی خود را با این می گذراند که چجوری می تواند سوپر من باشد.در ماموریت ها کمک دیگران را نادیده می گیرد و خودش به تنهایی کار می کند.خیلی زود خشمگین می شود. او با دوست شدن با مگان (میس مارشن) رفته رفته خود را تغییر می دهد.

او زندگی خود را در آزمایشگاه کادموس شروع می کند و جینومورف ها به او غذا و اطلاعات می دهند.

پیدایش:

کید فلش،رابین، آکوالد برای تلافی از اینکه بتمن آنها را به ماموریت نابودی خورشید نمی برند به آزمایشگاه کادموس می روند و به پروژه ی کی آر(کریپتون) راه پیدا می کنند.آنها سوپر بوی را از محفظه اش آزاد می کنند و او را از کادموس فراری می دهند.چهار نوجوان تصمیم می گیرند برای اثبات خود تیم جدیدی را تشکیل دهند ، بتمن تیمی جدیدی را برای ماموریت های مخفی درست می کند و 4 نوجوان و میس مارشن را در این تیم قرار می دهد.اولین ماموریت تیم و سوپر به سانتا پریسکا برای جلوی گیری از زهر است.او و مگان در کوه عدالت زندگی می کنند.

درقسمت 9 از فصل 1 که بتمن تیم را به بیالیا می فرستد  سایمون ذهن او را تا 6 ماه گذشته پاک می کند و رفتار او مانند حیواانات وحشی می شود.او به میس مارشن برای جلو گیری از حملات سایمون کمک می کند و یک تکنولوژی فضایی را با خود به کوه عدالت بر می گرداند.

درقسمت 10 از فصل اول ، مگان نام کانر و مارشن منهانتر فامیلی کنت را برای سوپربوی انتخاب می کنند.

در قسمت 11 از فصل اول در زندان بررو به جای تامی ترور وارد زندان می شود و جلوی فرار زندانی ها را می گیرد. او برای اولین بار در این قسمت مگان را می بوسد و با او دوست می شود

در قسمت 13 از فصل اول سوپر بوی گردن بند  کنترل قدرت را از گردن گرگ در می آورد و گرگ را وارد تیم می کند

سوپر بوی در قسمت 23 از فصل اول می فهمد که لکس لوتر می تواند با کلمه ی "رد سان" او را کنترل کند.میس مارشن با تغییرات در مغز سوپر بوی کنترل سوپر بوی توسط لکس لوتر را از بین می برد

سوپربوی اولین نفری است که پی به قیافه مارشانی (مریخی) مگان برده است

سوپر بوی از برچسپ هایی به نام شیلد استفاده می کند که باعث می شود همه ی قدرت های کریپتونی را مانند سوپرمن داشته باشد.در قسمت 25 از فصل اول این موضوع را به تیم می گوید و راجب پدر انسانی خود ، لکس لوتر نیز به آنها می گوید.

2011 :

رابطه ی او با سوپرمن از آخرین قسمت از فصل 1 خوب می شود و سوپرمن هویت مخفی خود را به او می گوید

2014 :

به همراه سوپرمن جلوی دراگا را می گیرد

 2011-2015 :

سوپربوی به دلیل استفاده ی نادرست مگان از قدرتش و تخریب ذهن دیگران و رها کردن آنها در همان شرایط رابطه اش را با او تمام می کند،مگان بعد از اینکه سوپر بوی از او جدا می شود با لاگان در رابطه می رود

به سوپربوی و میس مارشن برای رفتن به گروه عدالت جویان دعوت می شود ، اما هر دو رد می کنند

2016 :

بعد از رفتن سوپرمن به ریمبور در فصل 2 ، سوپربوی با لباس سوپرمن در بین مردُم ظاهر می شود تا کسی متوجه حضور نداشتن او در زمین نشود

سوپربوی در آخرین قسمت از فصل 2 ،بار دیگر رابطه اش را با مگان شروع می کند

Supergirl

اطلاعات زیادی از او موجود نیست زیرا فقط 3 قسمت در انیمیشن سریالی اتحادیه قهرمانان بود.تمام قدرتهای سوپرمن را دارد و دخترعموی کوچکتر اوست.(وقتی سوپرمن چند روزش بوده سوپرگرل اومده زمین معلوم نیست این چطور اومده)اسم اصلیش کارا کنت هست.توی یکی از قسمتهای اتحادیه عدالت با گرین ارو و گرین لنترن به اینده میرن با برینیاک سیزدهم(خود بیرینیاک میگه مایه شرم خاندانشه چون کارای بد رو کنار گذاشته)اشنا میشه و موقع برگشت تو اینده میمونه و با برینیاک ازدواج میکنه(این برینیاک روبات یا ماشین نیست بلکه برینیاک اول کدهاشو به کدهای زیستی تغییر میده و این برینیاک زندس و انسان محسوب میشه


۹۴/۰۴/۱۱ موافقین ۲ مخالفین ۰
پریا اسدی درویش آدمی

krypton family

نظرات  (۳)

جیییییییییییییییییییییییییییغ..چرا ازش عکس نزاشتییییییی؟؟؟؟
اگه وقت کردی به وب منم سر بزن^_&
چ خبرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟؟؟

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی